Bezmaksas konsultācijas

Nezināšana Jūs neatbrīvo no atbildības.

Savlaicīgi nodrošināties pret riskiem un nepatikšanām

Mūsu valstī ir izveidota pietiekami droša darījumu noformēšanas sistēma un, salīdzinājumā ar citām valstīm, pie mums īpašuma pārejas procedūra no vienas personas otrai ir pietiekami caurspīdīga un droša. Pirms dokumenti nonāks pēdējā instancē - Zemesgrāmatā, tos obligāti pārbaudīs zvērināts notārs un apstiprinās tikai tad, kad viss būs kārtībā.

Taču, kaut gan darījumi ar īpašumiem šķiet droši un caurskatāmi, tik un tā vienam izmeklētājam mēdz būt līdz pat 400 lietām par krāpšanas gadījumiem ar nekustamo īpašumu. Diemžēl daudzi cilvēki sava naivuma un nezināšanas dēļ kļūst par krāpnieku upuriem, un sliktākajā gadījumā paliek gan bez naudas, gan bez nekustamā īpašuma.

Uzņēmumam Business Family Group, kura rīcībā ir nekustamā īpašuma aģentūra Estate Family, kuras lappusēs Jūs šobrīd atrodaties, ir iespēja dalīties savās zināšanās ar cilvēkiem un samazināt mūsu pilsētas bēdīgo statistiku.


Ja vēlaties izvairīties no nepatīkamām situācijām vai, nedod Dievs, jau esat tādā iekļuvuši, lūdzu, piesakieties pie mums uz bezmaksas konsultāciju, mēs varam palīdzēt.


Pakalpojuma maksa bezmaksas

Pieteikties konsultācijai iespējams pa tālruni: (+371) 20 777 007vai pasūtī pakalpojumu tiešsaistē,un mēs noteikti vistuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.


Citi pakalpojumi, kas noteikti Jums palīdzēs

Jūsu īpašuma
pārdošana
Nekustamā
īpašuma iegāde
Investīcijas,
pasīvie ienākumi