KREDĪTA NOFORMĒŠANA

Piedāvājam hipotekārās kreditēšanas pakalpojumus kopā ar AS Citadele banka.

Optimālais kreditēšanas risinājums

Iepazīstināsim ar esošajām programmām, izvērtēsim visas priekšrocības un trūkumus, un, ņemot vērā Jūsu iespējas, atradīsim optimālo kreditēšanas risinājumu uz visizdevīgākajiem nosacījumiem.

Uzņēmums ESTATE FAMILY ir valsts bankas AS "CITADELE BANKA" oficiālais partneris un pārstāvis hipotekārās kreditēšanas jautājumos.


Ko tas nozīmētieši Jums?

Mēs varam atbrīvot Jūs no rindām bankā, no gaidīšanas, no braucieniem uz banku, no dokumentu vākšanas, no piemērota banku speciālista meklēšanas, kā arī no visa tā, kam ir žēl tērēt tik dārgo laiku.

Kopā ar mums Jūs saņemsiet atbildes uz visiem saviem jautājumiem, piemēram:

  • Jūsu procentu likme.
  • Kredīta summa, ar kādu Jūs varat rēķināties.
  • Jūsu kredīta termiņš.
  • Ikmēneša maksājums.
  • Un jebkuri citi Jūs interesējoši jautājumi.

Turklāt Jums nevajadzēs braukt uz banku un pat pasūtīt nekustamā īpašuma novērtējumu (tikai pēc tam, kad banka būs apstiprinājusi Jūsu kredītu).


Ar ko sākt?pirmie soļi

Mēs spējam visus jautājumus risināt attālināti. AS Citadele banka kredīta pieteikumu Jūs varat aizpildīt mājās un atsūtīt mums pa pastu vai arī Jums ērtā laikā atbraukt uz mūsu biroju uz aizpildīt pieteikumu uz vietas, nobaudīt gardu kafiju un uzdot Jūs interesējošos jautājumus kādam no mūsu speciālistiem.

Viss, kas no Jums tiek prasīts – noteiktajā dienā un stundā ierasties AS Citadele bankā, lai parakstītu kredīta līgumus, kurus mēs Jums savlaicīgi nogādāsim, lai Jūs ar tiem varētu iepriekš iepazīties un izlasīt tos mājās mierīgā un ērtā atmosfērā.

Visinteresantākais ir tas, ka par šo pakalpojumu, izņemot Jūsu "Paldies!", mēs neko nelūgsim, jo šajā gadījumā mūsu darbu apmaksā AS Citadele banka.


Pakalpojuma maksa BEZMAKSAS
Piesakieties bezmaksas konsultācijai un pēc tam pieņemiet pārdomātu lēmumu, vai Jums ir vajadzīgs šāds pakalpojums vai nav.

Pieteikties konsultācijai iespējams pa tālruni: (+371) 20 777 007vai pasūtī pakalpojumu tiešsaistē,un mēs noteikti vistuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.


Citi pakalpojumi,kas noteikti Jums palīdzēs

Juridiskais
atbalsts
Nekustamā
īpašuma iegāde
Investīcijas,
pasīvie ienākumi