Darījuma juridiskais atbalsts

Neviena lieta nav sarežģīta, ja to labi pārzināt...

Noformējiet pirkšanas un pārdošanas darījumu pareizi un uzmanīgi

Cilvēks ir spējīgs uz daudz ko un pat vēl vairāk! Pareizi noformēt pirkšanas un pārdošanas darījumu spēj ikviens cilvēks. Jautājums tikai, cik daudz laika un spēka tas aizņems.

Ja Jūs jau esat atraduši vēlamo objektu, Jūs tas apmierina, Jūs esat saskaņojuši cenu un esat gatavs darījumam, atcerieties – pirms šķirties no savas naudas, pirkuma objekts ir obligāti jāpārbauda:

Attiecībā uz dažāda veida apgrūtinājumiem

Piemēram, ja nekustamais īpašums ir ieķīlāts bankā, tad pirms jebkādu dokumentu parakstīšanas ir jāveic sarunas ar kredītiestādes, kurā reģistrēta hipotēka, pārstāvjiem, jāsaņem viņu atļauja īpašuma pārdošanai un jāpieprasa nepieciešamie dokumenti, kas ļauj noformēt darījumu.

Vai īpašnieks ir precējies

Ja nekustamais īpašums iegādāts laulības laikā, nekustamā īpašuma īpašnieka laulātajam vai laulātajai ir jādod sava piekrišana pārdošanai, kas vēlāk jāapstiprina ar viņa/-as parakstu līgumā par īpašnieka maiņu.

Pievērsiet uzmanību parādu esamībai

Ja nekustamā īpašuma objektam tiek sniegti jebkāda veida pakalpojumi, Jums ir obligāti jāprasa uzrādīt visus rēķinus par visiem iespējamajiem pakalpojumiem un jālūdz nekustamā īpašuma īpašniekam risināt jautājumu par savām saistībām, lai sveši parādi nekļūtu par Jūsu parādiem.

nekad neaizmirstiet par izdevumiem

Nekad neaizmirstiet par izdevumiem attiecībā uz Jūsu topošā nekustamā īpašuma uzturēšanu - zemes nomas maksa mēnesī, īpašuma nodoklis utt.


Nepieciešama kvalificētu speciālistu palīdzība? Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt

 • Pārbaudīsim objekta juridisko pusi
  attiecībā uz ķīlām, apgrūtinājumiem, īpašumtiesībām, parādiem, deklarētajām personām u. c.
 • Sagatavosim visus darījuma noformēšanai nepieciešamos līgumus
  piemēram, rokasnaudas līgumu, pirkuma līgumu, nodomu līgumu, priekšlīgumu, vienošanos, nodošanas un pieņemšanas aktus, kā arī citus līgumus.
 • Noformēsim Jums hipotekāro kredītu
  uz pirkuma objektu pie mūsu partneriem AS Citadele, piedāvājot iespējami vislabākos kreditēšanas nosacījumus.
 • Jūsu vārdā veiksim visas nepieciešamās sarunas
  ar pārdevēju vai viņa pārstāvjiem, ņemot vērā visas Jūsu intereses.
 • Pārstāvēsim Jūsu intereses
  visās valsts un pašvaldību iestādēs, notariālajos birojos, kā arī Zemesgrāmatu nodaļās, Zemes dienestā, būvvaldē, domēs un citās nepieciešamajās instancēs.

Pakalpojuma maksa 1 %no darījuma summas + PVN.
(minimālā maksa 400 EUR + PVN)

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un pēc tam pieņemiet pārdomātu lēmumu, vai Jums ir vajadzīgs šāds pakalpojums vai nav.

Pieteikties konsultācijai iespējams pa tālruni: (+371) 20 777 007vai pasūtī pakalpojumu tiešsaistē,un mēs noteikti vistuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.


Citi pakalpojumi, kas noteikti Jums palīdzēs

Jūsu īpašuma
pārdošana
Investīcijas,
pasīvie ienākumi
Kredīta
noformēšana