Jūsu īpašuma pārdošana

Ekonomējam Jūsu laiku un garantējam rezultātu, kas Jus apmierinas.

Pārdodiet savu nekustamo īpašumu ar mūsu palīdzību maksimāli izdevīgi

Organizējam vispiemērotāko pieeju, kas Jums ļaus iegūt maksimāli izdevīgu cenu par Jūsu nekustamo īpašumu, kā arī nodrošinās drošāko un bezrūpīgāko pirkšanas un pārdošanas darījuma procedūru.


Kā mēs to darām? Veicam darījumu ātrāk un saprātīgāk!

1. Apskatīsim Jūsu nekustamo īpašumu un pārbaudīsim dokumentus.

2. Veiksim nekustamo īpašumu tirgus analīzi un noteiksim maksimālo vērtību un minimālos termiņus.

3. Noslēgsim ar Jums līgumu par mūsu pakalpojumiem.

4. Organizējam reklāmas kampaņu.

5. Atvedīsim pircēju. Prezentēsim. Pārdosim.

6. Noformēsim darījumu un droši nogādāsim naudu uz Jūsu kontu.

Ja esi sācis kaut ko darīt –
izdari līdz galam.
Mūsu aģentūras uzdevums ir pārdot Jūsu nekustamo īpašumu par maksimāli izdevīgu cenu, vienlaikus nepagarinot pārdošanas termiņus.


Jūsu priekšrocības, sadarbojoties ar mums

 • Jūsu objekta vērtības paaugstināšana
  Pārdodot jebkuru nekustamā īpašuma objektu, mūsu speciālisti noskaidro visas iespējamās priekšrocības, kas pamatoti ļauj palielināt objekta cenu līdz maksimāli iespējamai.
 • Jaunas iespējas
  Mums ir savs būvniecības uzņēmums, kas ļauj novērst Jūsu dzīvokļa, mājas vai biroja trūkumus, kā arī veikt pirmspārdošanas sagatavošanu, kas būtiski palielinās pārdošanas cenu.
 • Papildu ērtības
  Mūsu uzņēmums ir AS Citadele banka oficiālais partneris. Mums ir iespēja piedāvāt hipotekārās kreditēšanas pakalpojumus pircējiem, kurus mēs piesaistām. Bieži vien naudas līdzekļu nodrošināšana pircējam uz labiem nosacījumiem ir viens no būtiskākajiem faktoriem, izvēloties nekustamo īpašumu, kas palīdz pircējam izdarīt izvēli par labu tieši mūsu objektam.
 • Pilns pakalpojumu klāsts
  Iegādājoties nekustamā īpašuma objektu ar mūsu uzņēmuma starpniecību, pircējs iegūst virkni priekšrocību, piemēram, bezmaksas palīdzību darījuma noslēgšanā. Tas nozīmē, ka mūsu speciālists risinās visus jautājumus un problēmas, kas radīsies pirkšanas procesā un reizēm var būtiski pagarināt darījuma termiņus, kā arī palielināt dokumentu noformēšanas izdevumus. Izmantojot mūsu pieredzi un partnerlīgumus ar novērtēšanas uzņēmumiem, apdrošinātājiem, bankām un notāriem, mums ir iespēja atbrīvot pircēju no liekām rūpēm, vienlaikus nepieprasot nekādu atlīdzību par savu palīdzību. Pilns pakalpojumu klāsts pircējam – arī tas ir papildu iemesls, lai no visiem piedāvājumiem tirgū izvēlētos tieši Jūsu objektu.

Pakalpojuma maksa 5 %no darījuma summas + PVN.

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un pēc tam pieņemiet pārdomātu lēmumu, vai Jums ir vajadzīgs šāds pakalpojums vai nav.

Pieteikties konsultācijai iespējams pa tālruni: (+371) 20 777 007vai pasūtī pakalpojumu tiešsaistē,un mēs noteikti vistuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.


Citi pakalpojumi, kas noteikti Jums palīdzēs

Bezmaksas
konsultācijas
Juridiskais
atbalsts
Kredīta
noformēšana