Nekustamā īpašuma īre

Drošs veids, kā vairot savu kapitālu.

Papildu ienākumi bez lielas piepūles?

Nevienam nav noslēpums, ka nekustamais īpašums ir kapitāls, turklāt visdrošākais no visiem. Ja valūta vai, piemēram, akcijas, ir pakļauti devalvācijas riskam vai arī var vienkārši pazust, nekustamais īpašums nekur nepazudīs, nekur neizgaisīs un vienmēr stāvēs turpat, kur tas atradās vakar.

Tomēr izīrējot nekustamo īpašumu, rodas zināmas grūtības, kurām ir vērts pievērst uzmanību, lai neciestu zaudējumus negodprātīga īrnieka nesamaksātās īres vai atstāto parādu dēļ, kurus, lai kā arī negribētos maksāt, nāksies samaksāt jebkurā gadījumā, tikai jau no savas kabatas.

Lūk, daži padomi, kas Jums palīdzēs:

Izvēlieties labu īrnieku

Ļoti rūpīgi izvēlieties īrnieku. Nekautrējieties uzzināt maksimāli daudz informācijas par cilvēku, kurš lietos Jūsu īpašumu - kur strādā, par ko, cik daudz nopelna, ar ko kopā dzīvos, kā uzturēs kārtību Jūsu dzīvoklī utt. Ja no potenciālā īrnieka atbildēm esat secinājis, ka Jūsu priekšā stāv kārtīgs cilvēks, tad var veidot ar viņu īrnieka-izīrētāja saistības, taču, ja Jums ir radies pretējs viedoklis, tad vispareizāk būs meklēt pretendentu.

Noslēgt drošu līgumu

Izīrējot nekustamo īpašumu, obligāti ir jānoslēdz īres līgums, kas spēs Jūs pasargāt nemaksāšanas vai Jūsu īpašuma bojājuma gadījumā. Palīdzēs piedzīt no negodprātīgā īrnieka zaudētos līdzekļus un atlīdzināt Jums nodarīto kaitējumu. Noslēdzot īres līgumu, ir jāparaksta arī nodošanas un pieņemšanas akts, kurā būs norādīti skaitītāju rādījumi, kā arī lietošanā nodotais īpašums.

Pastāvīga uzraudzība

Bez lielas piepūles Jūs varat izvairīties no virknes problēmu, kas reizēm rodas, izīrējot nekustamo īpašumu. Ja Jūs turēsiet pirkstu uz pulsa un reizi mēnesī pārbaudīsiet, kādā stāvoklī ir dzīvoklis, kā arī kontrolēsiet visus komunālos maksājumus. Jūs jau pašā sākumā varēsiet novērst parādu rašanos, bet, ja tomēr parādi būs, tad nekavējoties varēsiet pārtraukt attiecības ar šādu īrnieku.

Ja Jūs patstāvīgi ar to nodarbosieties, Jums noteikti viss izdosies! Lūdzu, neignorējiet mūsu padomus un esiet vērīgi.

Taču, ja Jums nav laika vai vēlēšanās, tad aicinām kļūt par mūsu klientu - mēs visu izdarīsim visaugstākajā līmenī.


Pakalpojuma maksa 40%apmērā no viena mēneša īres + PVN

Piesakieties bezmaksas konsultācijai un pēc tam pieņemiet pārdomātu lēmumu, vai Jums ir vajadzīgs šāds pakalpojums vai nav.

Pieteikties konsultācijai iespējams pa tālruni: (+371) 20 777 007vai pasūtī pakalpojumu tiešsaistē,un mēs noteikti vistuvākajā laikā ar Jums sazināsimies.


Citi pakalpojumi, kas noteikti Jums palīdzēs

īpašuma
apsaimniekošana
Jūsu īpašuma
pārdošana
Būvniecība
un remonts