Karjera un apmācība

Padariet savu darbu piepildītu ar dzīvi, nevis dzīvi piepildītu ar darbu - Kurts Kobeins.

Ko mēs meklējam

Šobrīd mēs komplektējam pārdevēju komandu Estate Family, kura lappusēs Jūs pašlaik atrodaties, nekustamā īpašuma pārdošanas nodaļai.

Sūtiet savu pieteikumu un CV uz e-pastu: work@efamily.lv vai apciemojiet mūs:
214M Brīvības gatve, 418. kabinets, Rīga, Latvija, LV-1039


Karjera Buisness Family Group

Buisness Family Group uzņēmumu grupa izveidota ar mērķi nodrošināt maksimālu darbavietu skaitu, līdz ar to uzņēmuma izaugsme un attīstība ir permanenta.

Mūsu durvis ir vienmēr atvērtas visu vecumu, reliģiju un tautību cilvēkiem. Mums kā darba devējiem, protams, ir svarīgas profesionālās iemaņas, taču pirmajā vietā mums ir jūsu cilvēciskās īpašības - godīgums, godprātība un mērķtiecība. Vieglāk ir padarīt labu cilvēku par kompetentu darbinieku un nevis otrādi.

Uzņēmums Buisness Family Group priecāsies pie sevis uzņemt arī juridiskās personas, kuru mērķis ir kopīga uzņēmējdarbība, ar piedāvājumiem par savstarpēji izdevīgu partnerību un ilgtermiņa sadarbību.

Ja mēs esam Jums piemēroti un Jūs būsiet piemēroti mums, laipni lūdzam mūsu lielajā, draudzīgajā ģimenē.


Mūsu filozofijaMēs ticam labajam cilvēkā!

Tieši tāpēc mūsu uzņēmuma mērķis ir palīdzēt saviem darbiniekiem, izvirzīt sev lielus un pat varenus mērķus. Mēs ticam labajam cilvēkā un uzskatām, ka cilvēki ir spējīgi uz daudz lielākiem sasniegumiem nekā tie, kuriem mūs gatavoja skolā - "strādāt labā darbā par labu algu".

Ja cilvēks pilda savu darbu ar prieku un ir gatavs tajā ieguldīt savu enerģiju un nevis tikai laiku, tad darbs pārstāj būt par darbu un kļūst par cilvēka SŪTĪBU, kuras dēļ viņš ar prieku nāk uz turieni, kur var šo SŪTĪBU īstenot.

"Nepadari dzīvi piepildītu ar darbu, padari darbu, piepildītu ar dzīvi!" - Kurts Kobeins.

Un atcerieties - "Kopā mēs varam vairāk...!"