Par kompāniju

Mēs esam jauna un ambicioza kompāniju, pilna ar spēku un ticību, ka kopā mēs sasniegsim vēlamos rezultātus

Uzņēmums Estate Family ir dibināts 2015. gadā ar vienīgo mērķi - kļūt par labāko uzņēmumu mūsu brīnišķīgās valsts nekustamā īpašuma tirgū visiem cilvēkiem, kuri tā vai citādi, tieši vai netieši, kaut reizi saskarsies vai ir pastāvīgi saistīti ar jautājumiem, kas attiecas uz jebkurām operācijām ar nekustamo īpašumu.

Mūsu filozofijas galvenie vārdi - par labāko cilvēkiem.

Galvenais mūsu darbā nav nekustamais īpašums, kuru mēs pārdodam vai palīdzam nopirkt, bet gan cilvēks, kura labā mēs to darām.
Cilvēkam nenākas bieži saskarties ar nekustamā īpašuma pirkšanu vai pārdošanu. Vidēji ne biežāk kā 1 - 2 reizes dzīvē un katram tas ir svarīgs notikums.
To apzinoties, uzņēmums Estate Family un visi tā darbinieki pieliek visas savas pūles un strādā tā, lai šis notikums būtu saprotams, caurspīdīgs, skaidrs, ērts, pozitīvs un – galvenais! – izdevīgs ne tikai mūsu klientiem, bet arī visiem šajā procesā iesaistītajiem cilvēkiem.

Viss iepriekš minētais ir jāgūst jebkuras nekustamā īpašuma aģentūras klientam, izmantojot tās pieredzi un profesionālismu.

Diemžēl vai par laimi, taču Latvijas nekustamā īpašuma tirgus salīdzinājumā ar citām valstīm ir samērā jauns – tikai 25 gadi. Un daudzi mūsu kolēģi pilnībā neizprot šī tirgus darbības koncepciju, darbojoties tikai savās, nevis savu klientu interesēs, līdz ar to klienti parasti cieš zaudējumus naudas, laika un nervu veidā. Rezultātā (un cilvēkus tajā nevar vainot) tiek radīts negatīvs nekustamā īpašuma aģentūru un nekustamā īpašuma aģentu tēls vispār.

Viens no uzņēmuma Estate Family mērķiem ir ar savu darbu uzlabot cilvēku attieksmi pret nekustamā īpašuma aģentūrām un nekustamā īpašuma aģentiem. Mēs vēlamies, lai nekustamā īpašuma aģenta profesija būtu sabiedrībā vajadzīga un cienīta, kā tas šobrīd ir citās valstīs, kur tā pastāv ilgāk.

Tieši tāpēc mēs strādājam tā, lai par mūsu darbu mums teiktu paldies! Un labākā atlīdzība par padarīto darbu ir Jūsu rekomendācija. Kā uzņēmums mēs sev esam izvirzījuši ne pašus vienkāršākos mērķus...

Taču mēs esam jauni, ambiciozi, spēkpilni un ticam, ka kopā ar Jums mēs gūsim vajadzīgos rezultātus, jo kopā mēs varam VAIRĀK!Uzņēmumu grupa

Uzņēmums Estate Family ir "Business Family Group" uzņēmumu grupas daļa un tam ir iespēja sniegt kompleksus pakalpojumus, kas mums ļauj piedāvāt atlaides saviem klientiem, kā arī ietaupīt viņu vērtīgo laiku.