Ziņas, atsauksmes, analītika

meklējam jaunus, drosmīgus varoņus 28/03/2017

Dārgie draugi! Steidzam Jums paziņot lieliskus jaunumus! 2017. gada septembrī aģentūra ESTATE FAMILY sāk meklēt jaunus, drosmīgus varoņus, kas ir gatavi padarīt labāku apkārtējo pasauli.
Visa mūsu komanda ar nepacietību cer redzēt uz mūsu sliekšņa cilvēkus, kuri pat šajos grūtajos laikos nav zaudējuši spēju sapņot. Cilvēkus, kuri, neskatoties ne uz kādiem pārbaudījumiem, nav zaudējuši spēju būt godīgiem, godprātīgiem un labsirdīgiem. Cilvēkus, kurus nav aprijusi mantkārība, alkatība un naids pret cilvēkiem un apkārtējo pasauli.
Mums ir vajadzīgi domubiedri, kuri, gluži tāpat kā mēs, nav zaudējuši ticību cilvēkiem un spēju saskatīt cilvēkos labo.
Mums ir vajadzīgi varoņi, kuri saprot, ka meli, nodevība un alkatība ir mūsu sabiedrības ienaidnieki, pret kuriem mums visiem kopā ir jācīnās. Katru dienu.
Vienkāršāk sakot, labie, godprātīgie un godīgie cilvēki, mēs Jūs gaidām! Nāciet strādāt kopā ar mums! Jo kopā mēs varam vairāk!

Dažus vārdus gribētos veltīt arī tiem, kuri mūs neinteresē.
Negodīgie, negodprātīgie, netaisnīgie, tādi, kuri neciena apkārtējos cilvēkus, sevi, dabu, valsti, planētu, ekoloģiju, dzīvniekus...
Vienkāršāk sakot, sliktie, negodprātīgie un negodīgie cilvēki, mēs jūs negaidām!

Visiem pārējiem, kuri, izlasījuši raksta sākumu, atpazina sevi un vēlas kļūt par mūsu ģimenes daļu...

Lūk, saraksts ar mūsu prasībām: nebaidīties daudz strādāt, būt disciplinētam, būt labi audzinātam, būt pieklājīgam, ticēt sev, ticēt rezultātam, ticēt uzņēmumam, nebaidīties no grūtībām, nebaidīties uzņemties atbildību, vēlēties izrādīt iniciatīvu, vēlēties palīdzēt cilvēkiem, vēlēties attīstīties kā personībai, vēlēties sasniegt izvirzītos mērķus, vēlēties padarīt labāku savu un savu tuvinieku dzīvi. Divos vārdos - "nebaidīties un ticēt!" Lūk arī viss, kas nepieciešams, lai strādātu mūsu aģentūrā!
Visas pārējās prasmes un rīkus mēs Jums nodrošināsim.

Kandidāti, kuri izturējuši atlasi uz nekustamā īpašuma aģenta amatu tiks iekļauti apmācību kursos (maksā 100 eiro), kur viena nedēļā apgūs tādas tēmas kā pārdošanas māksla, darījuma juridiskais atbalsts, nekustamā īpašuma aplikšana ar nodokli, reklāma, psiholoģija, motivācija, mērķu izvirzīšana, plānošana, kā arī praktiskā apmācība.
Pēc kursu pabeigšanas amata pretendenti kārto profesionālās piemērotības eksāmenu, pēc kura sekmīgas nokārtošanas tiek pieņemti darbā.

Nekustamā īpašuma aģentūra ESTATE FAMILY ir uzņēmumu grupas Business Family Group daļa.
Strādājot jebkurā mūsu uzņēmumā, darbiniekiem ir karjeras izaugsmes iespējas – no aģenta līdz partnerim (uzņēmuma līdzīpašniekam).

Pašlaik mūsu grupā ietilpst pieci uzņēmumi:
ART FAMILY – plaša profila mākslas un animācijas studija
CONSTRUCTION FAMILY – būvniecības uzņēmums
ESTATE FAMILY – nekustamā īpašuma aģentūra
IT FAMILY – informācijas tehnoloģijas
SERVICE FAMILY – pakalpojumu uzņēmums

Sūtiet savu pieteikumu un CV uz e-pastu: work@efamily.lv vai apciemojiet mūs:
214M Brīvības gatve, 418. kabinets, Rīga, Latvija, LV-1039